србија

Свет највећих градова - 3001

Највећих градова у свијету - (Рангирају по броју становника) [Ранг: 3001 ]Опсег: 1-500 | 501-1000 | 1001-1500 | 1501-2000 | 2001-2500 | 2501-3000 | 3001

WIKIPEDIA Уједињених нација (У.Н.) CITYPOPULATION.DE
Град, Држава Свет Ранг Процјена 2008 Земљиште (ск км) Брзина раста Градско становништво Површина (ск км) Градско подручје становништва Површина (ск км) Датум Пописа Градско становништво
Цхертхала / Индија3001141512932001-03-01
Тема / Гана30021414792000-03-26
А / Етиопија3003141433242002-07-01
Рыбник / Пољска30041413821482006-07-01
Махесана / Индија30051413672001-03-01
Толедо / Филипини30061411742000-10-010
Рацх ГИА / Вијетнам30071411321992-07-01
Сан Фернандо / Аргентина30081410631991-10-15
Панцхкула урбане некретнине / Индија30091409922001-03-01
Реаб сав / Камбоџа3010140966292
Гуеру / Зимбабве30111408062002-08-17
Порто Сегуро / Бразил30121406922005-07-01
Лакеуоод / Унитед Статес30131406711082005-07-01
Баја Маре / Румунија30141405812332006-07-01
Риобамба / Еквадор3015140558242003-07-01
Цхинцхла алта / Перу30161404772005-07-18
Хаыуард (ЦА) / Унитед Статес30171402931152005-07-01
Заанстад / Холандија3018140270742006-01-01
Гелеен-Ситтард / Холандија30191402301222006-01-01
Бахир Дар / Етиопија3020140084282002-07-01
Цапе Цорал (Флорида) / Унитед Статес30211400102732005-07-01
Орсха / Белорусија3022139994512006-07-01
Гиро́н / Колумбија30231399356812006-07-01
Алагоинхас / Бразил30241398187612005-07-01
Копеыск / Русија30251397802006-07-01
Словыанск / Украјина302611993759139740742005-01-01
Хеиделберг / Немачка30271396721091999-07-01
Модинагар / Индија302811291810139642172001-03-01
Сиоукс Фаллс (СД) / Унитед Статес30291395171632005-07-01
Махбубнагар / Индија3030130849141394832001-03-01
Илесха / Нигерија30311394451991-11-26
Ораи / Индија30321394442001-03-01
Леон / Никарагва30331394332005-06-03
Банда / Индија30341348221393872001-03-01
Оуаргла (Уаргла) / Алжир30351393811998-06-25
Патос де мина / Бразил303613935433362005-07-01
Њупорт / Унитед Кингдом30371392982001-04-29
Куеимадос / Бразил30381391182005-07-01
Бридгепорт (ЦТ) / Унитед Статес3039139008412005-07-01
Кууана / Јапан30401389631372005-10-01
Ріо Цуарто / Аргентина30411343551388531991-10-15
Гримсбы / Цлеетхорпес / Унитед Кингдом30421388422001-04-29
Јацобабад / Пакистан30431387801998-03-02
Грање Бурило / Тајланд304413869662002006-07-01
Гуруваыур / Индија3045138676502001-03-01
Ургентцх / Узбекистан30461386092001-07-01
Неывели / Индија3047128133971383871162001-03-01
Телфорд / Унитед Кингдом30481382412001-04-29
Пеориа (АЗ) / Унитед Статес30491382004562005-07-01
Сантипур / Индија3050138195252001-03-01
Линкӧпинг / Шведска305113810814312006-07-01
Понуде / Индија305213809182001-03-01
Наво / Узбекистан30531380822001-07-01
Барреирас / Бразил30541380372005-07-01
Дибругарх / Индија305512252315137879162001-03-01
Ла Цеиба / Хондурас30561378152003-07-01
Поааревац / Филипини3057137810842000-10-01
Дармстадт / Немачка30581377761221999-07-01
Пинар дел Ріо / Куба30591377012006-07-01
Падерборн / Немачка30601376471791999-07-01
Тамбарам / Индија30611376092001-03-01
Мусасхино / Јапан3062137525112005-10-01
Ыорк / Унитед Кингдом30631375052001-04-29
Нонсан / Јужна Кореја30641374522000-11-01
Афыон / Турска30651374112003-07-01
Муфулира / Замбија306613727216372000-07-01
Махабад / Иран30671371732003-07-01
Гуна / Индија3068137132462001-03-01
Камптее / Индија3069137056362001-03-01
Леон / Шпанија30701369853922006-01-01
Клермон-Феран / Француска3071136968431999-03-08
Иназауа / Јапан3072136965792005-10-01
Красны Лутцх / Украјина307389642391369161812005-01-01
Ыатсусхиро / Јапан30741368866802005-10-01
Блацкбурн / Даруен / Унитед Кингдом30751366552001-04-29
Римини / Италија30761366021342006-07-01
Ыима / Кина30771365432000-11-01
Уругуаиана / Бразил307813636467632005-07-01
Питербороу / Унитед Кингдом30791362922001-04-29
Рио Верде / Бразил308013622991362005-07-01
Сакон Накхон / Тајланд308113622596062006-07-01
Јолиет (ИЛ) / Унитед Статес30821362081182005-07-01
Глочестер / Унитед Кингдом30831362032001-04-29
Јинд / Индија30841360892001-03-01
Сапуцаиа до Сул / Бразил30851359562005-07-01
Геерму / Кина30861358972000-11-01
Банха / Египат30871358921996-11-19
Бузау / Румунија3088135861812006-07-01
Северни Аырсхире / Унитед Кингдом30891358172001-04-29
Ирацлион / Грчка3090135761522001-03-18
Тонка / Индија30911356632001-03-01
Апартадо́ / Колумбија30921356546072006-07-01
Мбоур / Сенегал30931356191999-07-01
Махадевапура / Индија30941355972001-03-01
Хазарибаг / Индија30951272431354462001-03-01
Пхитсанулок / Тајланд3096135417108162006-07-01
Амиенс / Француска3097135406491999-03-08
Александрија (ВА) / Унитед Статес3098135337392005-07-01
Уаррен (МИ) / Унитед Статес3099135311892005-07-01
Хаарлеммермеер / Холандија31001351361802006-01-01
Јорхат / Индија310160135091692001-03-01
Тсуцхиура / Јапан3102135058822005-10-01
Оранге (ЦА) / Унитед Статес3103134950622005-07-01
Перт & Кинросс / Унитед Кингдом31041349492001-04-29
Схаккарпур / Пакистан31051348831998-03-02
Валдивиа / Чиле31061348292006-06-30
Форт-де-Франце / Мартиник3107941521347961999-03-08
Нис / Нигерија31081347731991-11-26
Арусха / Танзанија31091347081988-08-28
Сао Јосе де Рибамар / Бразил31101345932005-07-01
Палмдале (ЦА) / Унитед Статес31111345702742005-07-01
Бэцхар / Алжир31121345231998-06-25
Саба́ра / Бразил31131342822005-07-01
Аикс-ен-Провенце / Француска31141342801861999-03-08
Кисловодск / Русија31151286181342502006-07-01
Мога / Индија31161246241342422001-03-01
Селеыанг Бару / Малезија31171242281341971991-08-14
Наблус / Палестина окупиране подручју31181341162006-07-01
Есцондидо (ЦА) / Унитед Статес3119134085952005-07-01
Лимож / Француска3120134055771999-03-08
Саинт-Денис / Реинион31211340421432002-07-01
Бановићи (ЦА) / Унитед Статес31221340322432005-07-01
Кханеуал / Пакистан31231339861998-03-02
Андимесхк / Иран31241339322003-07-01
Никопол / Украјина3125133828462005-01-01
Салерно / Италија3126133805592006-07-01
Коронадал / Филипини31271337862000-10-01
Хафизабад / Пакистан31281336781998-03-02
Сибу / Малезија31291263811334791991-08-14
Ни̂мес / Француска31301333911621999-03-08
Хассан / Индија3131117386133317272001-03-01
Абаетелуба / Бразил313213331610902005-07-01
Сао Цаетано до Сул / Бразил31331332412005-07-01
Миыаконојо / Јапан31341330623062005-10-01
Тебинг Тингги / Индонезија3135132982322003-07-01
Ферара / Италија31361328424042006-07-01
Ако на кэт / Тајланд313713280488402006-07-01
Фуллертон (ЦА) / Унитед Статес3138132787582005-07-01
Лонгксуыен / Вијетнам31391326811992-07-01
Гуангыанг / Јужна Кореја31401326392000-11-01
Туре / Француска3141132637341999-03-08
Оглед Пура / Индија31421326282001-03-01
Цатамарца / Аргентина31431098821326261991-10-15
Супхан Бурило / Тајланд314413252653582006-07-01
Масјед Солеыман / Иран31451324962003-07-01
Екибастуз / Казахстан31461324552006-01-01
Вастерас / Шведска31471324279562006-07-01
Гусау / Нигерија31481323931991-11-26
Тумен / Кина31491323682000-11-01
Нунеатон / Унитед Кингдом31501322362001-04-29
Ал-Хауиыах / Сауди Арабиа31511320782004-09-15
Сето / Јапан31521319251122005-10-01
Бахадургарх / Индија31531198391319242001-03-01
Тузла / Босна и Херцеговина31541318663031991-03-31
Јарагуа́ до Сул / Бразил31551317862005-07-01
Јимма / Етиопија31561317082002-07-01
Кадома / Јапан3157131706122005-10-01
Порт Ст Луци (ФЛ) / Унитед Статес31581316922882005-07-01
Санта Рита / Бразил31591316842005-07-01
Бањзак / Узбекистан31601315122001-07-01
Спанисх Тоун / Јамајка31611315102001-09-10
Цамбридге / Унитед Кингдом31621314652001-04-29
Хесхан (Гуангкси) / Кина31631312492000-11-01
Назран / Русија31641312442006-07-01
Мандыа / Индија3165131211172001-03-01
Абико / Јапан3166131205432005-10-01
Тарагона / Шпанија31671311586242006-01-01
Годхра / Индија31681218521311442001-03-01
Лариса / Грчка3169131095882001-03-18
Отоцац / Филипини3170131090232000-10-01
Омута / Јапан3171131090822005-10-01
Сасарам / Индија31721310422001-03-01
Одинтсово / Русија31731309392006-07-01
Кизилтепе / Турска31741309042003-07-01
Тыцхы / Пољска3175130842822006-07-01
Кхан Ыунис / Палестина окупиране подручју31761306072006-07-01
Мазар-и-Схариф / Авганистан31771306001988-07-01
Кадис / Шпанија31781305611122006-01-01
Гонгју / Јужна Кореја31791303762000-11-01
Динапур Низамат / Индија31801303392001-03-01
Ицици / Филипини3181130328372000-10-01
Тируваннамалаи / Индија3182130301142001-03-01
Источни Аырсхире / Унитед Кингдом31831302352001-04-29
Арагвајана / Бразил31841301052005-07-01
Фаыеттевилле (НЦ) / Унитед Статес31851299281642005-07-01
Мескуите (ТКС) / Унитед Статес31861299021132005-07-01
Коктсхетау / Казахстан31871298852006-01-01
Матанзас / Куба31881298642006-07-01
Пинск / Белорусија3189129779442006-07-01
Град Скрадин / Филипини31901297653302000-10-01
Да̨броуа Го́рницза / Пољска31911297531892006-07-01
Атибаиа / Бразил31921297512005-07-01
Ханумангарх / Индија31931296542001-03-01
Невинномысск / Русија31941295912006-07-01
Оулу / Финска31951295703692006-07-01
Бат јамс / Израел319612956682006-07-01
Јамуриа / Индија31971294562001-03-01
Лос Ангелес / Чиле31981294502006-06-30
Лоја / Еквадор3199129429212003-07-01
Крушевац / Србија320056955111293708542006-06-30
Канхангад / Индија3201129364842001-03-01
Бренд / Бангладеш3202129278182001-01-22
Фујиеда / Јапан32031292481412005-10-01
Јеонгеуп / Јужна Кореја32041291522000-11-01
Нефтекамск / Русија32051180491291222006-07-01
Цајамарца / Перу32061290792005-07-18
Бертоуа / Камерун32071290671998-07-01
Рамат Ган / Израел3208129016132006-07-01
Бордј Боу Арреридј / Алжир32091290041998-06-25
Јаффна / Шри Ланка32101290001990-07-01
Потсдам / Немачка32111289831091999-07-01
Унаызах / Сауди Арабиа32121289302004-09-15
Суннывале (ЦА) / Унитед Статес3213128902572005-07-01
Муби / Нигерија32141289001991-11-26
Банкура / Индија3215128811192001-03-01
Цорал Спрингс (ФЛ) / Унитед Статес3216128804622005-07-01
Врсар / Бангладеш3217128785292001-01-22
Ангрен / Узбекистан32181287572001-07-01
Схаулиаи / Литванија3219128717812006-07-01
Уинтертхур / Швајцарска322093546681286541512006-07-01
Схахруд / Иран32211286422003-07-01
Каратсу / Јапан32221285644252005-10-01
Кадамрасул / Бангладеш322312856162001-01-22
Зрењанин / Србија3224782525012852713272006-06-30
Лысыцханск / Украјина322511116045128454872005-01-01
Саваннах (ГА) / Унитед Статес32261284532232005-07-01
Идеја (Лемдиыыа) / Алжир32271284271998-06-25
Гаранхунс / Бразил32281283984562005-07-01
Оребро / Шведска322912835613712006-07-01
Мисато / Јапан3230128278302005-10-01
Гыо̂р / Мађарска32311282721752006-07-01
Сасари / Италија32321282525462006-07-01
Адилабад / Индија32331082331281962001-03-01
Замало / Јапан3234128174182005-10-01
Сирајгањ / Бангладеш3235128144282001-01-22
Палхоц̧а / Бразил32361281022005-07-01
Куеведо / Еквадор3237128068202003-07-01
Кирыу / Јапан32381280372752005-10-01
Суинг висораван (МИ) / Унитед Статес3240128034952005-07-01
Опољско / Пољска3239128034972006-07-01
Форт Цоллинс (ЦО) / Унитед Статес32411280261332005-07-01
Поллацх / Индија3242127993432001-03-01
Гхардаӥа / Алжир32431279591998-06-25
Дамох / Индија3244112160127939362001-03-01
Дао / Цоте д'Ивоире32451218421279231988-03-01
Донцастер / Унитед Кингдом32461278512001-04-29
Тхаи Нгуыен / Вијетнам32471276431992-07-01
Јинхае (Цхинхае) / Јужна Кореја32481275782000-11-01
Теофила Отони / Бразил32491275302005-07-01
Вела Лука / Нигерија32501275131991-11-26
Димитровград / Русија32511275102006-07-01
Маицао / Колумбија325212748922292006-07-01
Ову Гаи / Вијетнам32531274841992-07-01
Лугано / Швајцарска325449223261273512262006-07-01
Уӱрзбург / Немачка3255127350881999-07-01
Плоцк / Пољска3256127307882006-07-01
Матсубара / Јапан3257127276172005-10-01
Минох / Јапан3258127135482005-10-01
Ухта / Русија32591033891271102006-07-01
Удупи / Индија3260113039127060732001-03-01
Елблаг / Пољска3261127055802006-07-01
Мостар / Босна и Херцеговина326212703412271991-03-31
Арцот / Индија3263126975192001-03-01
Беппу / Јапан32641269591252005-10-01
Новомосковск (Тулскаыа област) / Русија32651267432006-07-01
Кохат / Пакистан32661266271998-03-02
Сиверодонетск / Украјина326711667922126626652005-01-01
Ыеонгју / Јужна Кореја32681265072000-11-01
Даито / Јапан3269126504182005-10-01
Окинауа / Јапан3270126400492005-10-01
Панчево / Србија3271922831621263887562006-06-30
Хастингс / Бексхилл / Унитед Кингдом32721263862001-04-29
Пхукет / Тајланд32731263735432006-07-01
Ситно / Филипини3275126352952000-10-01
Хатхрас / Индија327412324381263522001-03-01
Јамусукро / Цоте д'Ивоире32761067861261911988-03-01
Канцхрапара / Индија3277126118132001-03-01
Новочебоксарск / Русија32781257451260312006-07-01
Свети Иван / Канада327912594433602006-07-01
Беауар / Индија3280123701125923182001-03-01
Мостаганем / Алжир32811259111998-06-25
Хауалли / Кувајт32821258772004-07-01
Икома / Јапан328312581811332005-10-010
Елизабета (Њ) / Унитед Статес3284125809322005-07-01
Уалбрзыцх / Пољска3285125773852006-07-01
Љеида / Шпанија328612567721202006-01-01
Иво / Нигерија32871256451991-11-26
Ебетсу / Јапан32881256011882005-10-01
Виториа де Санто Антао / Бразил32891255633442005-07-01
Хасавиурт / Русија32901255262006-07-01
Марбелла / Шпанија32911255192006-01-01
Видиш / Индија32921254572001-03-01
ЈАУ / Бразил32931253992005-07-01
Турбо / Колумбија329412539830902006-07-01
ГРМЉАВИНЕ Баы / Канада329512535925482006-07-01
Набадуип / Индија32961150361253462001-03-01
Цартаго / Колумбија32971253352602006-07-01
Регенсбург / Немачка3298125236811999-07-01
Цхацхоенгсао / Тајланд329912522953512006-07-01
Гонбад-е-Кавус / Иран33001252152003-07-01
Поусо Алегре / Бразил33011252092005-07-01
Горзо́у Уиелкополски / Пољска3302125204862006-07-01
Караиккуди / Индија3303125185792001-03-01
Јосипдол / Филипини33041251712000-10-01
Марвадсхт / Иран33051250722003-07-01
Цхитрадурга / Индија3306122594125060162001-03-01
Хиндупур / Индија3307125056382001-03-01
Норркӧпинг / Шведска330812505314912006-07-01
Рецклингхаусен / Немачка3309125022661999-07-01
Папе / Француска Полинезија3310261811248642002-11-07
Франца да Роцха / Бразил33111248162005-07-01
Неу Хавен (ЦТ) / Унитед Статес3312124791492005-07-01
Гӧттинген / Немачка33131247751171999-07-01
Касхихара / Јапан3314124728402005-10-01
Моцуба / Мозамбик33151246501997-08-01
Серпукхов / Русија33161246152006-07-01
Барбацена / Бразил33171246012005-07-01
Варгинха / Бразил33181245022005-07-01
Халисахар / Индија33191244792001-03-01
Делхи насеље од Барака / Индија33201244522001-03-01
Вилербан / Француска3321124451151999-03-08
Хартфорд (ЦТ) / Унитед Статес3322124397452005-07-01
АСАК / Јапан3323124393182005-10-01
Хиљаду храстова (ЦА) / Унитед Статес33241243591422005-07-01
Ијебу Ода -- / Нигерија33251243131991-11-26
Абохар / Индија3326124303232001-03-01
Нарсингди / Бангладеш332712420492001-01-22
Титагарх / Индија332812419832001-03-01
Комодоро Ривадавиа / Аргентина33291241041991-10-15
Пилибхит / Индија3330124082102001-03-01
Привлака / Бангладеш3331124046372001-01-22
Сахараса / Индија33321240152001-03-01
Вадакара / Индија3333123965392001-03-01
Ниихама / Јапан33341239522342005-10-01
Сано / Јапан33351239263562005-10-01
Валпараисо де Гоиас / Бразил33361239212005-07-01
Тонгыеонг / Јужна Кореја33371238422000-11-01
Тондабаыасхи / Јапан3338123837402005-10-01
Кернз / Аустралија33391237754902005-06-30
Транг / Тајланд334012376849182006-07-01
Ебина / Јапан3341123764262005-10-01
Мец / Француска3342123720421999-03-08
Уеда / Јапан33431236801772005-10-01
Малабалаы / Филипини33441236729692000-10-01
Сан Мартин / Ел Салвадор3345123663562003-07-01
МцАллен (ТКС) / Унитед Статес33461236221222005-07-01
Теиксеира де Фреитас / Бразил33471235572005-07-01
Северна Баррацкпур / Индија33481235232001-03-01
Музаффаргхарх / Пакистан33491234041998-03-02
Блитар / Индонезија3350123327332003-07-01
Пинхаис / Бразил33511232882005-07-01
С.А.С. Нагар (Мохаи) / Индија33521232842001-03-01
Цонцорд (ЦА) / Унитед Статес3353123252792005-07-01
Урибиа / Колумбија335412317579042006-07-01
Сирацуса / Италија33551231482042006-07-01
Цедар брзаци (ИА) / Унитед Статес33561231191742005-07-01
Нагаон / Индија33571074711230542001-03-01
Линхарес / Бразил335812300043882005-07-01
Едирне / Турска33591229322003-07-01
Ранигањ / Индија33601228912001-03-01
Кастела / Бангладеш3361122801492001-01-22
Бремерхавен / Немачка3362122735781999-07-01
Хелсингборг / Шведска33631227263462006-07-01
Тханесар / Индија33641200721227042001-03-01
Бердыанск / Украјина3365119505411226942052005-01-01
Секака / Сауди Арабиа33661226862004-09-15
Ел Монте (ЦА) / Унитед Статес3367122513252005-07-01
Багэ / Бразил336812246171852005-07-01
Песцара / Италија3369122430332006-07-01
Ал-Мукалла / Јемен337012235916-12-1994
Дунедин / Нови Зеланд337112230033421144002552006-07-01
Паланпур / Индија33721103831222792001-03-01
Аизууакаматсу / Јапан33731222483432005-10-01
Кисаразу / Јапан33741222341392005-10-01
Гонда / Индија33751221642001-03-01
Орекхово-Зуево / Русија33761220352006-07-01
Рајапалаыам / Индија3377121982112001-03-01
Уолфсбург / Немачка33781219542041999-07-01
Воркута / Русија33791219502006-07-01
Сан Фернандо де Апуре / Венецуела33801219491998-07-01
Топека (КС) / Унитед Статес33811219461482005-07-01
Напиер-Књааевац / Нови Зеланд33821219003892006-07-01
Цацхоеиринха / Бразил33831218802005-07-01
Фујиномиыа / Јапан33841217793152005-10-01
Монза / Италија3385121703332006-07-01
Токат / Турска33861216942003-07-01
Нобеока / Јапан33871216352842005-10-01
Магангуэ / Колумбија338812162811022006-07-01
Јонкопинг / Шведска338912158014852006-07-01
Муром / Русија33901214452006-07-01
Схахр Корда / Иран33911213372003-07-01
Сивакаси / Индија3392121312132001-03-01
Ботуцату / Бразил33931212742005-07-01
Кусатсу / Јапан3394121159482005-10-01
Ботроп / Немачка33951210971011999-07-01
Валера / Венецуела3396121090551998-07-01
Магеланг / Индонезија3397121079182003-07-01
Сесвете / Нигерија33981210651991-11-26
Цубатао / Бразил33991210022005-07-01
Тоыокауа / Јапан3400120967652005-10-01
Јамалпур / Бангладеш3401120955532001-01-22
Камысхин / Русија34021209032006-07-01
Гондиыа / Индија3403120878182001-03-01
Лони / Индија34041206592001-03-01
Врбовец / Филипини34051206451452000-10-01
Шабац / Србија340654621311206267952006-06-30
Лакхимпур / Индија34071205662001-03-01
Уацо (ТКС) / Унитед Статес34081204652252005-07-01
Кханпур / Пакистан34091203821998-03-02
Пиедецуеста / Колумбија34101203644812006-07-01
Краљево / Србија3411640442212030415292006-06-30
Батуми / Грузија34121202002003-07-01
Маастрицхт / Холандија3413120175572006-01-01
Ремсцхеид / Немачка3414120125751999-07-01
Ыаизу / Јапан3415120109462005-10-01
Стамфорд (ЦТ) / Унитед Статес3416120045982005-07-01
Пунта Аренас / Чиле34171200172006-06-30
Рудна / Казахстан34181200062006-01-01
Ламбарэ / Парагвај34191199842002-08-28
Санта Круз до Сул / Бразил34201198032005-07-01
Ресенд / Бразил34211197292005-07-01
Свети Филип и Јаков / Нигерија34221197111991-11-26
Улоцлауек / Пољска3423119608842006-07-01
Коносу / Јапан3424119594672005-10-01
Хеилбронн / Немачка34251195261001999-07-01
Тувумба / Аустралија34261194865502005-06-30
Деоли / Индија34271194322001-03-01
Милагро / Еквадор3428119420172003-07-01
Икот Екпене / Нигерија34291194021991-11-26
Сан Ницолас / Аргентина34301193021991-10-15
Хајипур / Индија34311192762001-03-01
Адитыапур / Индија34321192212001-03-01
Тханет / Унитед Кингдом34331191442001-04-29
Санта Цолома де Граманет / Шпанија34341190562006-01-01
Дехри / Индија34351190072001-03-01
Вирар / Индија34361189452001-03-01
Царроллтон (ТКС) / Унитед Статес3437118870932005-07-01
Рибеирао Пирес / Бразил34381188642005-07-01
Ноумеа / Нова Каледонија3439762934611882316431996-04-16
Матара / Шпанија34401187482006-01-01
Хабикино / Јапан3441118695262005-10-01
Сими Валлеы (ЦА) / Унитед Статес34421186871092005-07-01
Евпоториыа / Украјина344310366221118670542005-01-01
Силицијума (МИ) / Унитед Статес3444118551872005-07-01
Туцепи / Филипини34451185342252000-10-01
Забол / Иран34461184242003-07-01
Арауца́риа / Бразил34471183132005-07-01
Сан Царлос (Негрос западни) / Филипини34481182594522000-10-01
Уппал Калан / Индија34491182592001-03-01
Хигх Уыцомбе / Унитед Кингдом34501182292001-04-29
Зиелона Гора / Пољска3451118201582006-07-01
Ибиза Фијо / Венецуела3452118126311998-07-01
Ибарра / Еквадор3453118116392003-07-01
Манцхериал / Индија34541180472001-03-01
Пуно / Перу34551180082005-07-18
Гојра / Пакистан34561178721998-03-02
Какегауа / Јапан34571178572662005-10-01
Морогоро / Танзанија34581177601988-08-28
Зхелезнодорозхны / Русија34591177052006-07-01
Безансон / Француска3460117693651999-03-08
Кокубуњи / Јапан3461117604112005-10-01
Мандсаур / Индија34621164831175322001-03-01
Валлејо (ЦА) / Унитед Статес3463117483782005-07-01
Гунтакул / Индија3464117403522001-03-01
Апуцарана / Бразил34651172605562005-07-01
Кауацхинагано / Јапан34661172391102005-10-01
ПФОРЗХЕИМ / Немачка3467117227981999-07-01
Каитхал / Индија34681172262001-03-01
Брӱгге / Белгија34691172248462006-01-01
Беллевуе (УА) / Унитед Статес3470117137822005-07-01
Тарноу / Пољска3471117109722006-07-01
Колумбија (СЦ) / Унитед Статес34721170883242005-07-01
Срикакулам / Индија34731096661170662001-03-01
Шах Алам / Малезија34741020191170271991-08-14
ЦАТИА ла марта / Венецуела3475117013761998-07-01
Цатандува / Бразил34761169842005-07-01
Зоетермеер / Холандија3477116979352006-01-01
Сунгаи Петани / Малезија34781147631169771991-08-14
Согамосо / Колумбија34791169462142006-07-01
Иннсбруцк / Аустрија34801168511052006-01-01
Хаен / Шпанија348211676942432006-01-01
Навгхар-Маникпур / Индија34831167002001-03-01
Тода / Јапан3484116696182005-10-01
Беттиах / Индија34851166922001-03-01
Буга / Колумбија34861166578732006-07-01
Оффенбацх ам Маин / Немачка3487116627451999-07-01
Цхеркесск / Русија34881166102006-07-01
Арарас / Бразил34891165662005-07-01
Чачак / Србија349073667381165346422006-06-30
Сангју / Јужна Кореја34911164932000-11-01
Конкордија / Аргентина34921164851991-10-15
Алцхевск / Украјина3493116472302005-01-01
Термез / Узбекистан34941164672001-07-01
Прокупље / Бангладеш3495116305272001-01-22
Ботосани / Румунија3496116286412006-07-01
Кхардаха / Индија34971162522001-03-01
Мугхалсараи / Индија34981162462001-03-01
Ставангер / Норвешка3499116236682006-07-01
Кисхангарх / Индија35001161562001-03-01
Ныирегыхаза / Мађарска35011161262752006-07-01
Ногинск / Русија35021161112006-07-01
Цару́пано / Венецуела35031161072031998-07-01
Улм / Немачка35041161031191999-07-01
Хередиа / Костарика35051160412832006-07-01
Мирыанг / Јужна Кореја35061159622000-11-01
Бергамо / Италија3507115921402006-07-01
Евансвилле (У) / Унитед Статес35081159181062005-07-01
Ыала / Тајланд350911589045212006-07-01
Соутхпорт / Формбы / Унитед Кингдом35101158822001-04-29
Ханд / Јапан3511115845472005-10-01
Лоум / Камерун35121157811998-07-01
Раигарх / Индија35131109871157402001-03-01
Спрингфиелд (ИЛ) / Унитед Статес35141156681452005-07-01
Пунтаренас / Костарика351511560918422006-07-01
Ахуацхапан / Ел Салвадор35161155212452003-07-01
Лансинг (МИ) / Унитед Статес3517115518932005-07-01
Узххород / Украјина3518115468232005-01-01
Хигасхикуруме / Јапан3519115330132005-10-01
Цалитхѐа / Грчка352011515052001-03-18
Бирнагар / Индија35211151042001-03-01
Цодо / Бразил352211509849232005-07-01
Инегол / Турска35231150962003-07-01
Црато / Бразил35241150872005-07-01
Насусхиобара / Јапан35251150325932005-10-01
Рустави / Грузија35261150002003-07-01
Новосхакхтинск / Русија35271149892006-07-01
Јуба / Судан35281149801993-04-15
Цеыхан / Турска35291149562003-07-01
Паневезхис / Литванија3530114948502006-07-01
Инголштат / Немачка35311148261331999-07-01
Рооркее / Индија35321148112001-03-01
Абилене (ТКС) / Унитед Статес35331147572732005-07-01
Гера / Немачка35341147181521999-07-01
Ст Албанс / Хатфиелд / Унитед Кингдом35351147102001-04-29
Павлохрад / Украјина3536114691482005-01-01
Сату-Маре / Румунија35371146781502006-07-01
ДосХерманас / Шпанија35381146722006-01-01
Манзанилло / Мексико35391146302006-07-01
Есцуинтла / Гватемала35401146263322001-07-01
Осијек / Хрватска3541904111146162001-07-01
Соук Ахрас / Алжир35421145121998-06-25
Ономицхи / Јапан35431144862122005-10-01
Инглеуоод (ЦА) / Унитед Статес3544114467242005-07-01
Цхорзо́у / Пољска3545114434332006-07-01
Фернандо де ла Мора / Парагвај35461143322002-08-28
Вићенца / Италија3547114250812006-07-01
Тоугоурт / Алжир35481141831998-06-25
Секонди / Гана35491141572000-03-26
Коганеи / Јапан3550114112112005-10-01
Цаен / Француска3551114079261999-03-08
Алипурдуар / Индија3552114069262001-03-01
Тасхауз / Туркменистан35531140001990-07-01
Толиара / Мадагаскар35541139932005-07-01
Северск / Русија35551073401139682006-07-01
Нефтеыуганск / Русија35561138192006-07-01
Пурулиыа / Индија35571137662001-03-01
Орду / Турска35581137562003-07-01
Новокуыбисхевск / Русија35591116611137402006-07-01
Караман / Турска35601136872003-07-01
Икома / Јапан3561113686532005-10-01
Алмиранте Тамандарэ / Бразил35621135892005-07-01
Санд / Јапан35631135722102005-10-01
Патан / Индија35641120381135682001-03-01
Цап-Хаитиен / Хаити3565113555101999-07-01
Плевену / Бугарска35661135412006-07-01
Урума / Јапан3567113535862005-10-01
Саида / Алжир35681135331998-06-25
Латина / Италија35691135032782006-07-01
Спрово (Јута) / Унитед Статес35701134591032005-07-01
Ацхинск / Русија35711121721134562006-07-01
Ји-Парана / Бразил35721134532005-07-01
Саијо / Јапан35731133715092005-10-01
Јандира / Бразил35741133232005-07-01
Францистоун / Боцвана357583023791133152001-08-17
Вејалпур / Индија35761133042001-03-01
Уест Валлеы Циты (Јута) / Унитед Статес3577113300922005-07-01
Колар / Индија35781132992001-03-01
Ољуштити ољуштити / Индонезија3579113290992003-07-01
Текирдаг / Турска35801132852003-07-01
Анн Арбор (МИ) / Унитед Статес3581113271702005-07-01
Рисхра / Индија35821132592001-03-01
Куибдо / Колумбија358311324030752006-07-01
Гулу / Уганда35841131442002-09-12
Басирхат / Индија3585113120222001-03-01
Алмалык / Узбекистан35861131142001-07-01
Елетс / Русија35871130842006-07-01
Зуолле / Холандија35881130781122006-01-01
Орлеанс / Француска3589113077271999-03-08
Форли / Италија35901130412282006-07-01
Цонселхеиро Лафаиете / Бразил35911130192005-07-01
Гуаратингуета́ / Бразил35921130122005-07-01
Алгецирас / Шпанија35931129372006-01-01
Салзгиттер / Немачка35941129342241999-07-01
Схцхелково / Русија35951129302006-07-01
Корхого / Цоте д'Ивоире35961094451128881988-03-01
Цларксвилле (ТН) / Унитед Статес35971128782462005-07-01
Неемуцх / Индија35981074961126912001-03-01
Пеориа (ИЛ) / Унитед Статес35991126851192005-07-01
Пхаыао / Тајланд360011267163352006-07-01
Анклесвар / Индија36011126482001-03-01
Паринтинс / Бразил36021126362005-07-01
Приједор / Босна и Херцеговина36031126358341991-03-31
Саидпур / Бангладеш3604112609342001-01-22
Цхикусеи / Јапан36051125812052005-10-01
Деогхар / Индија36061125012001-03-01
Биргуњ / Непал3607112484212001-06-22
Хардои / Индија36081124742001-03-01
Ви̣нх / Вијетнам36091124551992-07-01
Лос Грове (ЦА) / Унитед Статес36101123381082005-07-01
Назилли / Турска36111122692003-07-01
Гудивада / Индија3612112245132001-03-01
Мисха / Јапан3613112241622005-10-01
Мојокерто / Индонезија3614112137162003-07-01
Торрејо́ндеАрдоз / Шпанија36151121142006-01-01
Трогир / Нови Зеланд36161067001681121001782006-07-01
Јужни Аырсхире / Унитед Кингдом36171120972001-04-29
Дохад / Индија36181120872001-03-01
Лафаыетте (ЛА) / Унитед Статес36191120301252005-07-01
Калол / Индија36201000211120252001-03-01
Муридке / Пакистан36211119511998-03-02
Сергијев Посад / Русија36221119372006-07-01
Лалитпур / Индија36231118102001-03-01
Беаумонт (ТКС) / Унитед Статес36241117992142005-07-01
Цолатина / Бразил362511178920942005-07-01
Ипиалес / Колумбија362611176217072006-07-01
Налгонда / Индија36271106511117452001-03-01
Мозир / Белорусија3628111693382006-07-01
Артем (Приморски крај) / Русија36291116592006-07-01
Римницу Вилцеа / Румунија3630111658902006-07-01
Асхокнагар Калыангарх / Индија36311114752001-03-01
Лозница / Нигерија36321114351991-11-26
Фусагасуга / Колумбија36331114202062006-07-01
Ыеонгцхеон / Јужна Кореја36341113922000-11-01
Тренто / Италија36351113811582006-07-01
Олатхе (КС) / Унитед Статес36361113341442005-07-01
Ториде / Јапан3637111327702005-10-01
Бахауалнагар / Пакистан36381113131998-03-02
Даниловград / Нигерија36391112451991-11-26
Дарвин / Аустралија364011117931202005-06-30
Сацхеон / Јужна Кореја36411110782000-11-01
Уардха / Индија364211107082001-03-01
Лорица / Колумбија36431110238902006-07-01
Варшава / Шведска364411099723162006-07-01
Новотроитск / Русија36451035511109942006-07-01
Цоттбус / Немачка36461108941501999-07-01
Кумба / Камерун36471108601998-07-01
Китами / Јапан36481107154212005-10-01
Тсуыама / Јапан36491105695062005-10-01
КампхаенгПхет / Тајланд365011051886082006-07-01
Ва́рзеа Паулиста / Бразил36511104492005-07-01
Озамис / Филипини36521104202000-10-01
Араруама / Бразил36531103782005-07-01
Торбаы / Унитед Кингдом36541103662001-04-29
Реутлинген / Немачка3655110343871999-07-01
Цхелтенхам / Чарлтон краљева / Унитед Кингдом36561103202001-04-29
Каироуан / Тунис36571102801998-07-01
Поа / Бразил36581102132005-07-01
Независност (МО) / Унитед Статес36591102082012005-07-01
Ерзинцан / Турска36601101962003-07-01
Барретос / Бразил36611101952005-07-01
Акисхима / Јапан3662110143172005-10-01
Милуз / Француска3663110129221999-03-08
Маругаме / Јапан36641100851122005-10-01
Ыопал / Колумбија366511007625322006-07-01
Фацататива / Колумбија36661099971602006-07-01
Симоес филхо / Бразил36671099302005-07-01
Арагуарио / Бразил36681098762005-07-01
Цоста Меса (ЦА) / Унитед Статес3669109830412005-07-01
Хиконе / Јапан3670109779982005-10-01
Фӱртх / Немачка3671109771631999-07-01
Доунеы (ЦА) / Унитед Статес3672109718322005-07-01
Терни / Италија36731096922122006-07-01
Манчестер (НХ) / Унитед Статес3674109691862005-07-01
Сапеле / Нигерија36751095761991-11-26
Борыеонг / Јужна Кореја36761095352000-11-01
Ленинск-Кузнетскы / Русија36771071411095162006-07-01
Хакусан / Јапан36781094507552005-10-01
Гиуглиано у Кампанија / Италија3679109418942006-07-01
Смедерево / Србија368063577401093794812006-06-30
Циего де Авила / Куба36811093792006-07-01
Кецскемэт / Мађарска36821093413212006-07-01
Итарси / Индија36831092882001-03-01
Мотихари / Индија36841015061092502001-03-01
Сиеген / Немачка36851092251151999-07-01
Дарјилинг / Индија36861075301091632001-03-01
Дробета-Турну Северин / Румунија3687109134552006-07-01
Коматсу / Јапан36881090843712005-10-01
Пакпаттан / Пакистан36891090331998-03-02
Цххатарпур / Индија36901090212001-03-01
Баден-Бругг / Швајцарска369118318131089771242006-07-01
Пудуккоттаи / Индија36921089472001-03-01
Пиатра Неамт / Румунија3693108940772006-07-01
Дечко Бассин-Росе Хилл / Маурицијус3694108921202006-07-01
Даугавпилс / Летонија3695108787732006-07-01
Кизил / Русија36961087202006-07-01
Цхаыковскы / Русија36971087142006-07-01
Цлеаруатер (ФЛ) / Унитед Статес3698108687662005-07-01
Гуелма / Алжир36991086821998-06-25
Висалиа (ЦА) / Унитед Статес3700108669842005-07-01
Дебра Зеит / Етиопија37011086322002-07-01
Иида / Јапан37021086246592005-10-01
Еммен / Холандија37031085893372006-01-01
Калиш / Пољска3704108575692006-07-01
Салто / Бразил37051085522005-07-01
Биригуи / Бразил37061084722005-07-01
Мытхе / Вијетнам37071084041992-07-01
Касуга / Јапан3708108402142005-10-01
Ангус / Унитед Кингдом37091084002001-04-29
Исток Дунбартонсхире / Унитед Кингдом37101082432001-04-29
Баидыабати / Индија37111082312001-03-01
Запад Цовина (ЦА) / Унитед Статес3712108185422005-07-01
Гаинесвилле (ФЛ) / Унитед Статес37131081841372005-07-01
Сиуан / Индија37141081722001-03-01
Уренсе / Шпанија37151081378452006-01-01
ИСЕ / Нигерија37161081361991-11-26
Донгксинг / Кина37171081312000-11-01
Дуитама / Колумбија37181081262292006-07-01
Гуарапари / Бразил37191081202005-07-01
Тинсукиа / Индија37201081022001-03-01
Киселевск / Русија37211035111080872006-07-01
Сатара / Индија37221080432001-03-01
Тарапото / Перу37231080422005-07-18
КОБЛЕНЗ / Немачка37241080031051999-07-01
Уатербуры (ЦТ) / Унитед Статес3725107902742005-07-01
Сукхотхаи / Тајланд372610781565962006-07-01
Кошалин / Пољска3727107783832006-07-01
Кампо Ларго / Бразил37281077562005-07-01
Октыабрскы / Русија37291077232006-07-01
Трогир / Филипини37301077222152000-10-01
Итабираі / Бразил37311077212005-07-01
Магадан / Русија37321001081074382006-07-01
Димапур / Индија37331073822001-03-01
Ацхалпур / Индија37341073042001-03-01
Маданапалле / Индија37351072622001-03-01
Бегусараи / Индија37361072032001-03-01
Намур / Белгија37371071786102006-01-01
Асхкелон / Израел3738107156482006-07-01
Тату / Бразил37391071152005-07-01
Етах / Индија37401070982001-03-01
Еде / Холандија37411070483182006-01-01
Пингксианг (Гуангкси) / Кина37421070462000-11-01
Толедо / Бразил37431070332005-07-01
Итапипоца / Бразил37441070122005-07-01
Аллентоун (ПА) / Унитед Статес3745106992452005-07-01
Басти / Индија37461069852001-03-01
Дербент / Русија37471069812006-07-01
Сиирт / Турска37481069662003-07-01
Елиста / Русија37491028951069162006-07-01
Талдыкорган / Казахстан37501069002006-01-01
Моерс / Немачка3751106837681999-07-01
Цамета́ / Бразил37521068162005-07-01
Малеркотла / Индија37531068022001-03-01
Јарануала / Пакистан37541067851998-03-02
Ексетер / Унитед Кингдом37551067722001-04-29
Шкотске границе / Унитед Кингдом37571067642001-04-29
Новополотск / Белорусија3756106764542006-07-01
Чарлстона (СЦ) / Унитед Статес37581067122622005-07-01
Мирамар (ФЛ) / Унитед Статес3759106623772005-07-01
Арзамас / Русија37601065632006-07-01
ЕАСТБОУРНЕ / Унитед Кингдом37611065622001-04-29
Пассос / Бразил37621065162005-07-01
Суцеава / Румунија3763106508522006-07-01
Кери (НЦ) / Унитед Статес37641064391222005-07-01
Алуал / Индија37651064242001-03-01
Далат / Вијетнам37661064091992-07-01
Сертаозинхо / Бразил37671064072005-07-01
Боулогне-Билланцоурт / Француска376810638461999-03-08
Амбала Садар / Индија37691063782001-03-01
Ац̧аиляндиа / Бразил37701063572005-07-01
Роуен / Француска3771106356211999-03-08
Оуринхос / Бразил37721063502005-07-01
Јијел / Алжир37731063061998-06-25
Гхатлодиыа / Индија37741062592001-03-01
Цхиркунда / Индија37751062002001-03-01
Бергисцх Гладбацх / Немачка3776106150831999-07-01
Абботабад / Пакистан37771061011998-03-02
Урасое / Јапан3778106049192005-10-01
Вацоас - Пхоеникс / Маурицијус3779106011542006-07-01
Бхадресуар / Индија37801059442001-03-01
Росевилле (ЦА) / Унитед Статес3781105940812005-07-01
Норуалк (ЦА) / Унитед Статес3782105834252005-07-01
Гуаіба / Бразил37831058082005-07-01
Кхаирпур / Пакистан37841056371998-03-02
Бизерте / Тунис37851055201998-07-01
Легница / Пољска3786105485562006-07-01
Санта Цлара (ЦА) / Унитед Статес3787105402482005-07-01
Обнинск / Русија37881053632006-07-01
Ванадзор (Кировакан) / Јерменија3789105300252006-07-01
Котхагудем / Индија3790105265352001-03-01
Соутх Бенд (У) / Унитед Статес37911052621042005-07-01
Гиридих / Индија37921052122001-03-01
Тхорнтон (ЦО) / Унитед Статес3793105182782005-07-01
Ел Оуед (Ел ватом) / Алжир37941051511998-06-25
Окпогхо / Нигерија37951051271991-11-26
Примостен (ЦО) / Унитед Статес3796105084842005-07-01
Нис / Нигерија37971050751991-11-26
Перпињан / Француска3798105027681999-03-08
Суринами / Тајланд379910501881242006-07-01
Хараре / Етиопија38001050002002-07-01
Габес / Тунис38011049501998-07-01
Азамгарх / Индија38021049432001-03-01
Нконгсамба / Камерун38031049081998-07-01
Тандоадам / Пакистан38041049071998-03-02
Цоронел Фабрициано / Бразил38051048512005-07-01
Питалито / Колумбија38061048346532006-07-01
Барсхо / Индија38071047862001-03-01
Марибор / Словенија38088995138104767992006-06-30
Ел Еулма / Алжир38091047581998-06-25
Сања / Јапан38101047494322005-10-01
Фујими / Јапан3811104748202005-10-01
Мормугоа / Индија38121046892001-03-01
Бриони / Нигерија38131046821991-11-26
ОЛТЕН-Зофинген / Швајцарска381516633111046441792006-07-01
Релизане / Алжир38141046441998-06-25
Цусцатанцинго / Ел Салвадор381610464052003-07-01
Схибата / Јапан38171046345332005-10-01
Тоболск / Русија38181003121045442006-07-01
Фаирфиелд (ЦА) / Унитед Статес3819104476982005-07-01
Бансбериа / Индија38201044532001-03-01
Асбест / Русија38211044452006-07-01
Бенто Гонц̧алвес / Бразил38221044232005-07-01
Цолцхестер / Унитед Кингдом38231043902001-04-29
Токаи / Јапан3824104339432005-10-01
Нисхио / Јапан3825104321762005-10-01
Сохар / Оман38261043122003-07-07
Јетпур Навагадх / Индија38271043112001-03-01
Паттани / Тајланд382810429519402006-07-01
Бхавани / Индија38291042852001-03-01
Деориа / Индија38301042222001-03-01
Линцолн / Унитед Кингдом38311042212001-04-29
Михара / Јапан38321041964712005-10-01
Шарун Беацх (Флорида) / Унитед Статес3833104179622005-07-01
Дентон (ТКС) / Унитед Статес38341041531762005-07-01
Зуицкау / Немачка3835104146731999-07-01
Алцобендас / Шпанија38361041182006-01-01
Бурбанк (ЦА) / Унитед Статес3837104108452005-07-01
Илауе-Екити / Нигерија38381040491991-11-26
Панвел / Индија38391040312001-03-01
Так / Тајланд3840104021164072006-07-01
Сан Буенавентура (ЦА) / Унитед Статес3841104017562005-07-01
Хилдесхајм / Немачка3842104013931999-07-01
Канды / Шри Ланка38431040001990-07-01
Кхаргоне / Индија38441039802001-03-01
Арвада (ЦО) / Унитед Статес3845103966902005-07-01
Лазаревац / Нигерија38461038431991-11-26
Ваниыамбади / Индија38471038412001-03-01
Тајим / Јапан3848103821782005-10-01
Реховот / Израел3849103793232006-07-01
Пауло Афонсо / Бразил38501037762005-07-01
Цхандауси / Индија38511037572001-03-01
Браганц̧а / Бразил38521037512005-07-01
Ауасса / Етиопија38531037252002-07-01
Зипакуира / Колумбија38541037211942006-07-01
Диабета / Малдиви385510369322006-03-21
Бордј ел Киффан / Алжир38561036901998-06-25
Ыокоте / Јапан38571036526942005-10-01
Мезхдурецхенск / Русија38581035922006-07-01
Батаиск / Русија38591035602006-07-01
Нанцы / Француска3860103533151999-03-08
Фукаыа / Јапан3861103529692005-10-01
Иуакуни / Јапан38621035072222005-10-01
Село (ЦО) / Унитед Статес38631034951202005-07-01
Сонсонате / Ел Салвадор38641034902332003-07-01
Дхармаварам / Индија38651034002001-03-01
Уиттен / Немачка3866103384721999-07-01
Маламбо / Колумбија38671033401082006-07-01
УзицеНЕТ / Нигерија38681033321991-11-26
ИББ / Јемен386910331216-12-1994
Гхазипур / Индија38701032832001-03-01
Атина (ГА) / Унитед Статес38711032383012005-07-01
Цхампдани / Индија38721032322001-03-01
Турхал / Турска38731032252003-07-01
Петриња / Аустралија38741032218002005-06-30
Јагдалпур / Индија38751032162001-03-01
Лоуелл (МА) / Унитед Статес3876103111362005-07-01
Есмералдас / Еквадор387710306382003-07-01
Кханна / Индија38781030592001-03-01
Коцх Бихар / Индија38791029222001-03-01
Железногорск / Русија38801029002006-07-01
Даска / Пакистан38811028831998-03-02
Шверин / Немачка38821028781301999-07-01
Камагаыа / Јапан3883102812212005-10-01
Бандирма / Турска38841027332003-07-01
Новара / Италија38851027061032006-07-01
Добој / Босна и Херцеговина38861026246971991-03-31
Ерие (ПА) / Унитед Статес3887102612492005-07-01
Гимје / Јужна Кореја38881025892000-11-01
Даду / Пакистан38891025501998-03-02
Лоеи / Тајланд3890102534114252006-07-01
Гуаынабо / Пуерто Рицо3891102525702006-07-01
Рионегро / Колумбија38921024831982006-07-01
Књааевац / Филипини38931023792000-10-01
Сатсумасендаи / Јапан38941023706842005-10-01
Тадепаллигудем / Индија38951023032001-03-01
Цхисхтиан / Пакистан38961022871998-03-02
Кастела / Филипини3897102265342000-10-01
Баллиа / Индија38981022262001-03-01
Арецибо / Пуерто Рицо38991022163272006-07-01
Циэнага / Колумбија390010219313662006-07-01
Рицхмонд (ЦА) / Унитед Статес3901102186782005-07-01
М'Сила / Алжир39021021511998-06-25
Бангаон / Индија39031021152001-03-01
Пхагуара / Индија39041021112001-03-01
Маинпури / Индија39051020072001-03-01
Сауаи Мадхопур / Индија39061019942001-03-01
Тете / Мозамбик39071019841997-08-01
Фујимино / Јапан3908101960152005-10-01
Бедфорд / Кемпстон / Унитед Кингдом39091019282001-04-29
Цхуру / Индија39101018532001-03-01
Тарту / Естонија3911101853392006-07-01
Реус / Шпанија39121017672006-01-01
Деринце / Турска39131017442003-07-01
Великие Лукы / Русија39141017382006-07-01
Норман (ОК) / Унитед Статес39151017194602005-07-01
Анцона / Италија39161016711242006-07-01
Зхуковскы / Русија39171016462006-07-01
Икеда / Јапан3918101616222005-10-01
Стакханов / Украјина39198453843101506832005-01-01
Басилдон / Сјевернохрватски Бенфлеет / Унитед Кингдом39201014922001-04-29
Сзэкесфехэрва́р / Мађарска39211014501712006-07-01
Гангауати / Индија39221013972001-03-01
Будала / Индија39231013192001-03-01
Лоуер Хутт / Нови Зеланд39251013003772006-07-01
Јагадхри / Индија39241013002001-03-01
Гбоко / Нигерија39261012811991-11-26
Цхакдаха / Индија39271012782001-03-01
Цооноор / Индија39281012342001-03-01
Макарска / Филипини39291012052000-10-01
Греен Баы (Висконсин) / Унитед Статес39301012031182005-07-01
Едэа / Камерун39311012001998-07-01
АсСууаык / Оман39321011222003-07-07
Цорумба́ / Бразил39331010892005-07-01
#NAME? / Египат39341010561996-11-19
Цхикмагалур / Индија39351010222001-03-01
Кански / Русија39361009632006-07-01
Реуари / Индија39371009462001-03-01
Цхестерфиелд / Ставелеы / Унитед Кингдом39381008792001-04-29
Арапонгас / Бразил39391008552005-07-01
Тонгсхи / Кина39401008362000-11-01
Цхиа / Колумбија3941100813762006-07-01
Солигорск / Белорусија3942100805112006-07-01
Фоцсани / Румунија39431007822006-07-01
Ерланген / Немачка3944100750771999-07-01
Беркелеы (ЦА) / Унитед Статес3945100744272005-07-01
Схиныанга / Танзанија39461007241988-08-28
Нарита / Јапан39471007171312005-10-01
Јизан / Сауди Арабиа39481006942004-09-15
Антиохија (ЦА) / Унитед Статес3949100631702005-07-01
Ицхиномиыа / Јапан39501006235582005-10-01
Барипада / Индија39511005932001-03-01
Исехара / Јапан3952100579562005-10-01
Палуал / Индија39531005282001-03-01
Оломоуц / Цзецх Републиц39541004911032005-07-01
Ал Оризах / Египат39551004821996-11-19
Јхуњхунун / Индија39561004762001-03-01
Шаку / Јапан39571004624242005-10-01
Ал-Курраыыат / Сауди Арабиа39581004362004-09-15
Далы Циты (ЦА) / Унитед Статес3959100339202005-07-01
Марангуапе / Бразил39601002792005-07-01
Ерецхим / Бразил39611002512005-07-01
Киллеен (ТКС) / Унитед Статес3962100233942005-07-01
Јалпаигури / Индија39631002122001-03-01
Порт Блаир / Индија39641001862001-03-01
Беаеј / Аустралија396510017544102005-06-30
Портсмут (ВА) / Унитед Статес3966100169862005-07-01
Серов / Русија3967982571001542006-07-01
Цамбридге (МА) / Унитед Статес3968100135172005-07-01
Султанпур / Индија39691000852001-03-01
Ботад / Индија39701000592001-03-01
Каисерслаутерн / Немачка39711000251401999-07-01
Гудиыатхам / Индија39721000212001-03-01
Глазов / Русија999972006-07-01
Сарапыул / Русија998552006-07-01
Зеленодолск / Русија991182006-07-01
Уст-Улимск / Русија989372006-07-01
Соликамск / Русија987612006-07-01
Лахти / Финска985901352006-07-01
Либерец / Цзецх Републиц975961062005-07-01
Лида / Белорусија96278382006-07-01
Храдец Кра́ловэ / Цзецх Републиц944361062005-07-01
Ӧсті над Лабем / Цзецх Републиц94021942005-07-01
Клагенфурт / Аустрија921601202006-01-01
Јываскыла / Финска845861062006-07-01
ЛУКСЕМБУРГ-ВИЛЛЕ / Луксембург83165512006-07-01
Тимбу / Бутан79185
Кајен / Френцх Гуиана503952465933701999-03-08
Праја / Цапе Верде616441990-06-23
Дили / Тимор-Лесте560002001-07-01
Сао Томе / Свети Тома и Принцип499572001-08-25
Хониара / Соломон Исландс491071999-11-21
БАССЕ-Терре / Гваделуп12377447471999-03-08
Порт-оф-ШПАЊОЛСКА / Тринидад и Тобаго43396121996-07-01
Банџул / Гамбија42326121993-04-15
Апија / Самоа388362001-11-01
Тарава / Кирибати367172000-11-07
МОНАКО / Монако320202000-07-01
Морони / Коморос303651991-09-15
Нуку'алофа / Тонга21538303362000-07-01
ЛУКА ВИЛА / Ванату293561999-11-16
СТ. Хелиер / Каналска острва2831092001-03-11
ГИБРАЛТАР / Гибралтар280741991-10-14
Бандар Сери Бегаван / Брунеи Даруссалам27285
Даглас / Острво Ман262182006-04-23
Мускат / Оман248932003-07-07
Викторија / Сејшели247011997-08-29
Андорра ла Велла / Андора2421131-12-2006
Мајуро / Маршалска Острва236761999-06-01
СТ. ИВАНА / Антигва и Барбуда223421991-10-02
Георге ГРАД / Кајманска Острва206261999-10-10
Орањестад / Аруба200451991-10-06
Шарлота Амалија / Амерички Девичанска Острва11004189142000-04-01
СТ. Петер Порт / Каналска острва: Гуернсеы164882001-04-29
Росеау / Доминика16243
ТХОРСХАВН / Фаерое Исландс146716316218791992-07-01
Кингстоун / Свети Винцент и Гренадини154662001-10-22
Нук (Годтхаб) / Гренланд135522000-07-01
Раротонга / Цоок Исландс121882001-01-12
Цастриес / Света Луција110922001-10-22
КОРОР / Палау106002000-04-15
Белмопан / Белисе83052000-07-01
Валета / Малта630612006-07-01
Паликир / Микронезија Федеративна Државе62272000-04-01
Гранд Турк / Острва Туркс и Каикос5718172006-07-01
Саинт-Пиерре / Свети Петар и Микелон56181999-03-08
Вадуз / Лихтенштајн5050172006-06-30
Долини / Ангвила49042001-07-01
Фунафути / Тувалу44922002-11-01
Сан Марино / Сан Марино44642004-07-01
Паго Паго / Америчка Самоа42782000-04-01
ГАРАПАН / Северни Маријански острва35882000-04-01
ЦЕСТОВНИ ГРАД / Бритисх Виргин Исландс35001992-07-01
УИЛЛЕМСТАД / Низоземски Антили23451992-01-27
Станлеы / Фокландска острва (Малвинас)21152006-10-08
МЕТА-УТУ / Валис и Футуна11371996-10-03
Агани / Гуам110032000-04-01
Хамилтон / Бермуда969020-10-2000
ЈАМЕСТОУН / Света Хелена88441998-03-08
Кингстон / Острво Норфолк8001997-07-01
Ватицан Циты / Света Столица7661988-07-01
ЫАРЕН / Науру6721992-04-17
АЛОФИ / Ниуе6152001-09-13
АДАМСТОУН / Питкерн5351993-07-01


Градови са највише број људи - Рангирају по броју становника
Сортирај по (Опсег): 1-500 | 501-1000 | 1001-1500 | 1501-2000 | 2001-2500 | 2501-3000 | 3001


србија | Енглески | Контакт

© 2008 mongabay.com