УкраїнськаНароди тропічних лісів

Тропічні ліси також є домівкою для племінних народів, які використовують оточуюче їх середовище як джерело їжі, житла та ліків. Сьогодні дуже мало лісових народів живуть в традиційний спосіб; більшість була витіснена прибувшими поселенцями або були змушені державними урядами змінити стиль свого життя.

З лісових народів, що ще залишились, найбільше проживають на території Амазонки, хоч і ці народи відчули вплив сучасного світу. Хоч вони все ще використовують деревину для традиційного полювання та збирання, більшість америндів, як називають цих людей, вирощують урожай ( банани, маніоку та рис), використовують західні товари ( металеві казанки, сковороди та посуд) і регулярно здійснюють поїздки до міст щоб закупити їжу та відвести товар до магазинів. Все ж, ці лісові люди можуть навчити нас багатьох речей про тропічний ліс. Вони чудово знають лікарські рослини, які використовують для лікування різних хвороб, і добре розуміють екологію Амазонського тропічного лісу.

В Африці живуть корінні мешканці лісу відомі як пігмеї. Найвищі з народу, відомого як плем’я Мбуті, рідко досягають 152см. Їх невеличкий зріст дозволяє їм більш ефективно рухатись по лісу, ніж високим людям.
Інформація
Українська | Інформація | Англійська

©2009 Rhett Butler