УкраїнськаСільське господарство в тропічних лісах

Кожного року тисячі кілометрів тропічних лісів знищуються для очищення землі під потреби сільського господарства. Відповідальними за перетворення тропічних лісів в сільськогосподарські угіддя є бідні фермери та акціонерні товариства.

Бідні фермери в багатьох частинах світу вбачають єдине джерело годівлі своїх сімей в вирубці тропічних лісів. Не маючи можливості отримати кращу землю, ці люди вирубають і випалюють ліс, щоб очистити землю на кілька років перед тим як ґрунт виснажиться і втратить всі поживні речовини і вони будуть змушені переселитися до нової ділянки лісу.

Сільськогосподарські компанії на даний момент розчищають більше тропічного лісу, ніж коли-небудь, особливо в Амазонці, де великі ділянки лісу перетворюють на ферми з виробництва соєвих бобів. Деякі експерти вірять, що колись Південна Америка буде мати таку ж територію для ведення фермерського господарства, як і їх конкуренти з Середнього Заходу США. Велика частина цієї фермерської землі з’явиться за рахунок Амазонського тропічного лісу.
Інформація
Українська | Інформація | Англійська

©2009 Rhett Butler