УкраїнськаЗбереження тропічних лісів завдяки освіті

Освіта є вирішальною частиною збереження світових тропічних лісів. Люди повинні побачити красу і зрозуміти важливість цих лісів для того, щоб захотіти захистити їх. Природоохоронне виховання повинно проводитись як в західних країнах, таких як США, так і в країнах, де ростуть тропічні ліси, як Болівія та Мадагаскар.

В Сполучених Штатах людям потрібно зрозуміти, яку роль вони відіграють в знищенні тропічних лісів. Наприклад, купівля такої продукції, як червоне дерево, сприяє вирубці тропічних лісів в інших країнах. Якщо ми, американці, будемо вивчати навколишнє середовище, то зрозуміємо, що втратимо, якщо з лиця Землі зникнуть тропічні ліси. Лише нам вирішувати, яку продукцію купувати та які підтримувати компанії та організації, що допомагають тропічним лісам.

В тропічних лісах місцеве населення не знає, чому ліси важливі. Завдяки освітнім програмам ці люди можуть дізнатися про те, що ліси забезпечують людей життєво важливими матеріалами (такими як чиста вода) і є домівкою для багатьох рослин та тварин, яких більше немає ніде в світі. Небагато дітей в таких місцях, як Мадагаскар, знають, що лемурів, наприклад, немає в Америці. Вони завжди надзвичайно раді, коли дізнаються, що лемури живуть лише на Мадагаскарі.


Інформація
Українська | Інформація | Англійська

©2009 Rhett Butler